Pielęgnacja i naprawa tapicerki samochodowej

Masz chęć na odnowienie obicia foteli samochodowych po paru sezonach, kupiłeś samochód ze sfatygowanym obiciem, a może snujesz marzenia o metamorfozie i nadaniu twojemu samochodowi nowego charakteru? Auto tapicer pracujący w regionie Żagania (tapicer.com.pl) sprawi, że Twój samochód zyska dobry wygląd. Dzisiaj nakreślimy Ci kwestię tapicerowania foteli oraz kiedy naprawa tapicerki samochodowej jest  potrzebna.

Jak dbać o tapicerkę samochodową?

Kiedy często podróżujemy ze swoją rodziną lub wozimy autem swoje zwierzaki łatwo o ubrudzenie. Kiedy zauważysz plamy i brud nie musisz od razu wymieniać całej tapicerki. Większość powierzchniowych zabrudzeń masz możliwość wyczyścić sam.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Gdy zobaczysz na nich zanieczyszczenia możesz zastosować płyn do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe zatrzymują każdy włos i pył, przez co są trudniejsze w utrzymaniu dobrego wyglądu. Gdy potrzebujesz je odkurzyć może zająć ci to sporo czasu a na powierzchni powstanie nieatrakcyjna poświata, która w wielu przypadkach zanika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej pielęgnacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Jeśli fotele zmieniły kolor przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko upora się nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci też możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego auta przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, wybierz firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.